O mně

O mně

Jmenuji se Jana Urbanová 

Kdysi jsem slyšela, že není důležitý cíl, ale cesta k němu. V té době jsem to ještě nechápala. Na svou cestu sebepoznávání jsem se vydala v roce 2008, kdy jsem po 18 letech podnikání začala mít zdravotní problémy, a proto jsem se rozhodla změnit práci. Věnovala jsem se osobnímu rozvoji a práci na sobě. Absolvovala jsem celou řadu kurzů, získala spoustu certifikátů a pomalu nacházela sama sebe. Pochopila jsem, že potřebuji dělat to, co mi přináší radost a naplnění.

Dva roky se věnuji v online Škole omlazení těla a obličeje od autorky Xany Bati – „Odstranění deformací fyzického těla“. Jsem absolventkou trenérského kurzu a pokračuji stále dál. Autorka koncepce Xana Bati je důkazem, že omládnout je možné, pokud každý den budeme na sobě svýma rukama pracovat a zapojíme také svou mysl.

Když jsem uslyšela o metodě Access Bars®, věděla jsem, že je to TA metoda, na kterou jsem tak dlouho čekala a že nyní budu moci dělat to, co mám ráda a co mě naplňuje. Pomáhat ostatním zlepšit kvalitu jejich života, být průvodcem a prostředníkem na jejich cestě ke zdravějšímu a radostnějšímu životu.

Když jsem chtěla zklidnit svou mysl, snažila jsem se meditovat, ale myšlenky se mi stále honily hlavou, meditovat se mi nedařilo. Při terapii Access Bars®  jsem zažila ten krásný klid v hlavě, kdy jsem na nic nemyslela – jen jsem byla. Ú–Klid v hlavě se podařil!

Po terapii jsem cítila klid, lehkost a spoustu energie, úsměv jsem měla od ucha k uchu J.

Bylo to poprvé, kdy jsem tento pocit lehkosti zažila. V našich domovech, všude tam, kde se nacházíme, stále okolo sebe uklízíme, ale nikdy nás nenapadlo, že je potřeba uklidit si také v hlavě, abychom získali tak potřebný klid. A k tomu nám slouží metoda

Access Bars®, která umožňuje rychle uvolnit všechny myšlenky a vzpomínky, při kterých se necítíme dobře.

Není jenom jedna cesta, po které můžeme jít. Možností je nekonečné množství.

Já jsem zvolila Access Bars®

Vše v životě přichází s Lehkostí, Radostí a Slávou!®