Kurz Access BARS® pro budoucí praktiky 30. 3. 2019

Kurz Access BARS® pro budoucí praktiky 30. 3. 2019

KDY: v sobotu 30.3.2019
KDE: v Paláci Centrum (tam, kam za mnou chodíte do studia) – vedlejší červené vchodové dveře, v přízemí v coworkingovém centru
Adresa: 1.máje 871/13, část A – Liberec

Co je ACCESS BARS®?
💠 Je velice jednoduchá metoda, při které jemným dotykem správné kombinace bodů rozproudí v těle energie, které spustí proces uvolnění a vyčištění myšlenek, emocí, energetických bloků a pocitů, které Vás zbytečně omezují žít šťastný život v harmonii s vědomým pocitem spokojenosti a lehkosti.

💠 Výsledkem uvolnění je, že vše co je připraveno, odchází z Vašeho těla a Vy znovu zažíváte lehkost a radost. Dovolujete tak sami sobě znovu tvořit nové věci.

💠 Díky ACCESS BARS® získáte neuvěřitelně praktický nástroj, který Vám pomůže uvolnit jakoukoliv náročnou, nepříjemnou situaci v jakékoliv oblasti života a přinese mnoho lehkosti, uvolnění, radosti a vědomí…

JAK BUDE KURZ PROBÍHAT?
💠 Kurz je nejen o teorii, ale zároveň přijmete a poskytnete 2x sezení ACCESS BARS®. Zažijete tedy báječné účinky sami na sobě a zároveň budete mít možnost dostatečně prakticky vyzkoušet. Cílem kurzu je, aby každý účastník odcházel s pocitem uvolnění a zároveň věděl, že vše ovládá tak, jak má.

💠 Obdržíte kompletní skripta a materiály od společnosti Access Consciousness.

💠 Naučíte se používat speciální „čistící prohlášení“, které čistí to, co nevědomě vytváříme a co naše podvědomí většinou drží ve stagnaci.

CENA:
První absolvování kurzu: 6 200,- Kč
Opakování kurzu: 3 100,- Kč

Kurz je vhodný i pro děti, ty mají kurz zdarma v doprovodu rodičů. Vhodný věk je minimálně 6let věku. Dítě je bráno do 15let.

Studenti 16-17 let 3 100,- Kč

Ceny kurzu jsou stanoveny společností Access Consciousness – www.AccessConsciousness.com

REGISTRACE:
Počet míst je omezen, nutná je tedy registrace zasláním emailu na adresu jana.urbanova7@seznam.cz, kde uvedete své jméno a telefonní číslo. V případě účasti dítěte, napište prosím i jeho jméno.

Po obdržení potvrzení registrace bude nutná úhrada registračního poplatku bankovním převodem na číslo účtu 5541151015/2700 variabilní symbol pak uvádějte své telefonní číslo. Úhradu pak provádějte nejpozději do 3 dnů od potvrzení registrace. V případě neuhrazení by bylo Vaše místo nabídnuto jinému zájemci.

Absolvováním kurzu se stáváte certifikovaným praktikem metody ACCESS BARS® ve společnosti Access Consciousness a můžete tento proces poskytovat nejen Vašim blízkým, ale i profesionálně.

CO SI VZÍT S SEBOU?
💠 pohodlné oblečení a případně svůj oblíbený polštářek a deku (obojí bude i na místě k dispozici)
💠 psací potřeby a blok
💠 a hlavně dobrou náladu.

Více informací o ACCESS BARS® najdete na https://u-klidvhlave.cz/co-je-to-access-bars/