ENERGETICKÝ FACELIFT™

ENERGETICKÝ FACELIFT™

Je úžasný relaxační a léčebný proces, který dokáže vyhladit vrásky, omladit tvář – zvrátit vzhled stárnutí bez operací, injekcí, nebo jiných bolestivých procesů/procedur! 

Technikou omlazujeme celý systém, včetně všech vnitřních orgánů. Omladí se nejen vaše tělo, ale i mysl. Obnoví se přirozený tok energie uvnitř těla. Nazývá se facelift, ale jedná se spíše o tělesný lift -je to vlastně hloubková péče o celé tělo a mysl.

Jak tento proces probíhá?
⇢ celý léčebný proces trvá 60-90 minut. Jemné dotyky na obličeji, krku a horní části hrudníku jsou zaměřeny na spuštění a přesun energie, k uvolnění bloků v energetických polích, uvolnění stagnace způsobené emocemi a dlouhodobým stresem. Vymazávají se roky „zmrzlých emocí“, vyhlazují se vrásky a otáčí se hodiny času bez ohledu na to, jaký je váš věk.

Zajímá Vás porovnání PŘED a PO procesu?
⇢ neváhejte a napište mi soukromou zprávu. Ráda Vám poskytnu srovnávací fotografii mé klientky, která souhlasila s vytvořením porovnávací fotografie. Nechci tuto fotografii posílat úplně veřejně do světa, protože si svých klientek velice vážím a i přes její souhlas, budu v jakémkoliv zveřejňování citlivých informací vždy diskrétní.

Kde sezení probíhají?
⇢ v Liberci na adrese 1. máje 871/13 Palác Centrum, část A

Chcete se dozvědět více? 
O energetickém faceliftu se dozvíte více na stránkách 


Comments are closed.