Tělesné procesy

Tělesné procesy

Naše tělo je odrazem našeho života. Uchovává v sobě všechny nahromaděné emoce, traumata i náš celkový přístup k životu.

Jaké by to bylo, kdybyste mohli informace těla přepsat až do buněčné struktury?

Známe celkem 50 druhů tělesných procesů, které dokáží změnit nastavení buněk, odstranit chronické i akutní bolesti, uvolnit vše, co neodpovídá naší podstatě a tomu, abychom byli se svým tělem v souladu. Všechny tyto procesy mají společné to, že jsou energické. Pracují s energií těl.

Tělesné procesy nevybíráme podle toho, „co si myslíme, že je pro tělo vhodné“ (logická mysl v tomto případě obvykle není dobrým rádcem), ale komunikujeme, ptáme se těla, co by pro něj v tuto chvíli bylo vhodné.

Vaše tělo s vámi komunikuje. Vy a vaše tělo máte vlastně povědomí o všem. Tělesné procesy zvyšují způsob, jakým vaše tělo dokáže ukázat, čeho si je vědomo – vědomí každé buňky a molekuly na celém světě. Vše, co se u tělesných procesů vyžaduje, je ochota být přítomen, dotýkat se těl a přijímat zpětnou vazbu od těla, na kterém pracujete.

MTVSS 

Tento proces představuje zhruba tisíc věcí. Aktivujeme energie všech témat uvnitř těla. Projdete-li více ošetřeními během 10 týdnů, změní se celá struktura vašeho těla a tím si zajistit totální restart v těle.

Tento proces lze provést ve více variantách:

1. MTVSS celého těla

2. Posílení imunitního systému a podpoření správné funkce žláz a orgánů (hypotalamus, hypofýza, epifýza, brzlík, štítná žláza, nadledvinky, játra, slezina, ledviny).

Buněčná paměť 

Máte-li trauma uložena v těle, například po úrazu, nebo máme na těle bolavé místo, prošli jste operací, můžeme jít do toho místa a napravit dané místo na buněčné úrovni. Tělo tak dostane šanci se rozhodnout a uzdravit. Tento tělesný proces lze použít nejen na lidech, ale i  na zvířatech.

Biomimetická a biomimetrická mimika 

Ve svém životě se snažíme druhé napodobovat a chápat, je to přirozená schopnost našeho těla ve snaza zapadnout do tohoto světa. Abychom byli schopni druhé pochopit intelektuálně i energeticky, zakódujeme ve svém těle podobnosti – biomimtika. Biomimitricka je schopnost vašeho těla splývat s prostorem druhého, kdy například ve vztahu máte tendence z Já a Ty být najednou jedním. BBM proces uvolňuje tyto tělesné  a umožňuje vám být opět sami sebou.

TSS – Trojnásobné sekvenční systémy

TSS je systém, který se objeví v okamžiku, kdy se doslova zaseknete v nějaké události v minulosti a máte pocit, jako by byla neustále živá, jako včera.

Pomáhá očistit dlouhodobé nánosy v důsledku braní léků, drog, hormonální antikoncepce, po očkování, antidepresivech a lécích na spaní apod. Čistí všechny traumatické zkušenosti, které způsobují, že se nám traumata opakovaně návrací, opakovaně je znovuprožíváme. Při tomto tělesnému procesu používáme podpůrná čistící prohlášení, která na vědomé úrovni čistí hluboce uložené spouštěče tohoto chování.

Pryč s traumaty

Je proces, který se používá v případě, kdy bylo tělo traumatizováno. Ruší účinek opakovaného traumatu, kdy si tělo zvykne na bolest, se kterou žije a tím prožívá stále více traumat, čímž dochází k dalšímu oslabení. Tento proces odstraní vše, co trauma uzamklo do konkrétního místa.

Pomáhá vymanit se z akutního traumatu, z šokových situací (úmrtí blízkého, zranění, nehoda, přepadení…)

Regenerace buněk při a po rakovině

Tento proces je vhodný pro pacienty s rakovinou, k znovu obnovení jejich imunitního systému. Pomáhá lidem i přímo v procesu chemoterapií, prochází ji pak z větší lehkostí a někdy dokonce ani nedochází k vedlejším projevům jako je např. vypadávání vlasů.

Eliminace a vyhlazení toxinů

Toxické amalgámy jsou součástí toho, co vytváří v těle rakovinu. 
Tento proces pomáhá odstranit z těla toxické látky, ať už se jedná o cokoliv. Tímto procesem mohou být odstraněny škodlivé účinky amalgámů používaných při dentálních zákrocích, toxické součásti očkování a další látky, které se v těle vyskytují a tělo je není schopno vyloučit běžnou eliminací.

Exit stage left

Používáme ke obnovení radosti ze života, pomáhá k rozhodnutí žít nebo odejít. Spojuje s tělem a navrací do těla. Dává se pacientům v poslední fázi vážného onemocnění, lidem v kómatu, ale i těm, kteří se potřebují rozhodnout, že se naplno rozhodnou oddat se životu. Tento proces podporuje a obohacuje naši schopnost být sami sebou, být v harmonii se sebou i s okolím. Je velmi vhodný pro všechny, kdo si chtějí radovat ze života. Tento proces zároveň uvolňuje stres spojený s odmítnutím některých částí našeho těla.
Podporuje možnost opět vnímat, že máte v životě volby a možnosti se rozhodovat a vybírat si podle sebe, bez toho, abyste se museli zcela zříci sami sebe.

SEX a sexualita

Tento proces obnovuje sexuální energii v těle, její proudění, zlepšuje její přijímání, což je dobré pro naše zdraví, radost a sounáležitost se svým partnerem. Dále podporuje a obohacuje naši intimitu a vnímání, čeho všeho jsme v této oblasti schopni, čemu všemu se můžeme otevřít a co prožívat. Přináší obecně vše příjemné, co nám život může a chce nabídnout. Vylepšuje schopnost otevřít se různým sexuálním hrátkám a praktikám a schopnost učení se novým věcem. Je velmi vhodný pro všechny, kdo si prostě sexualitu chtějí konečně užívat plnými doušky bez ohledu na názory a soudy ostatních. Tento proces zároveň uvolňuje stres spojený s odmítnutím našeho těla a jeho jedinečných potřeb v intimní oblasti .

Při tomto procesu klient leží oblečený na zádech či boku. Nedotýkám se intimních partií.

Plodnost a početí

Pomáhá k nastartování cesty k plodnosti a početí miminka (i nových projektů). Tento proces podporuje a obohacuje naši intimitu a vnímání, co vše v této oblasti potřebujeme, abychom mohli být rodiče, kterými si přejeme být – vědomými, neopakujícími stejně chyby a vzorce po našich rodičích. Vylepšuje schopnost otevřít se schopnosti tvoření nového. Je velmi vhodný pro všechny, kdo si přejí konečně užívat mateřství a rodičovství. Tento proces zároveň uvolňuje stres spojený s odmítnutím role matky a otce a uvolňuje všechen emoční náboj spojený s rodičovstvím a mateřstvím. Posiluje schopnost donosit dítě a být v jeho životě vědomým průvodcem.

Při tomto procesu klient leží oblečený na zádech či boku. Nedotýkám se intimních partií.

Emoce a pocity – rozpuštění tukových buněk

Tímto procesem rozproudíme energie v celém našem těle. Odstraňujeme tukové zásoby, ve kterých ukládáme své negativní emoce a pocity. Dochází k jejich aktivaci a rozložení, což ve výsledku znamená zmenšení objemu těla a uvolnění emocí v nich uložených. Mizí ohraničení, která jsme si vytvořili a vzniká prostor vidět své tělo ne z úhlu pohledu ostatních, ale s vědomím toho, co je zrovna pro nás to nejlepší.

… a celá řada dalších dle potřeb vašeho těla!

Objednejte se na konzultaci nebo sezení (ležení)

Ceník